Polskie forum o grze Path of Exile

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NEWSY » CONTENT UPDATE 3.5.0 - PATH OF EXILE: BETRAYAL PL

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Content Update 3.5.0 - Path of Exile: Betrayal PL

  
Redgar
05.12.2018 19:01:18
poziom 4Grupa: Administrator 

Posty: 332 #2614979
Od: 2018-12-1
Najważniejsze wybrane fragmenty z Update 3.5
--------------------------------------------------

- Ligi Challenge są świetną okazją do nowego startu w nowej gospodarce. Wszystkie twoje stare postacie i przedmioty są nadal obecne w ligach Standard i Hardcore, ale możesz dołączyć do nowych lig, ukończenia wyzwań i pokazania swojej biegłości w Path of Exile!

- W wersji 3.5.0 dostępne są Standard i Hardcore oraz Solo Self-Found Standard i Hardcore, odmiany ligi wyzwania Betrayal. Mają te same podstawowe mechanizmy i przedmioty. Możesz tworzyć prywatne ligi tych lig, z modami, które sprawiają, że gra jest trudniejsza.

- W Lidze Betrayal Challenge będziesz badać Immortal Syndicate (Syndykat nieśmiertelnych), którego ponure operacje zaczęły się pojawiać na Wraeclast i Oriath.

- Pomóż nowemu mistrzowi Junowi Ortoiemu, który bada zniknięcie kilku wybitnych wygnańców w związku z nagłym powstaniem Immortal Syndicate. Pomoże ci, gdy będziesz starał się rozebrać fortyfikacje Syndykatu, wstrzymać transport zasobów Syndykatu, zapobiec zniszczeniu przez Syndykat istotnych dowodów w swoich badanych związkach i odeprzeć ich próby zamordowania ciebie.

- Śledź swoje postępy na Investigation Board (tablicy śledczej) i zmuszaj członków konsorcjum, których pokonujesz, do negocjacji z tobą, zdradzaj ich sprzymierzeńców, przesłuchuj ich twarze lub wykonuj egzekucję. Wykorzystaj informacje, które uzyskałeś z tych akcji, aby najeżdżać konsulaty Syndicate.

- Przebij się przez zabezpieczenia, aby dowiedzieć się, kto prowadzi Syndykat. Zdobądź cenne nagrody w oparciu o to, kogo pokonałeś w każdym sejfie, w tym Itemy z potężnymi modami Veil. Jun może pomóc ci odsłaniać mody Veil, ujawniając niezliczoną moc tych Item'ów.

- Nowe ligi wyzwań zawierają zestaw 40 nowych wyzwań. Po ukończeniu 12 wyzwań otrzymasz Betrayal Helmet. Kiedy osiągniesz 24 wyzwania, otrzymasz efekt Betrayal Aura. Po ukończeniu 36 zadań otrzymasz Betrayal Cloak (Płaszcz Zdrady). Te mikrotransakcje są dostępne tylko w tej lidze.

- Od 19 wyzwania i po każdym trzecim wyzwaniu otrzymasz elementy dekoracji Betrayal Totem do wyświetlenia w twojej kryjówce. Totem na stałe pokazuje, ile wyzwań Betrayal ukończyłeś w lidze.


Najważniejsze nowe treści i funkcje
------------------------------------------


- Pojawił się nowy zestaw Mistrzów! Alva, Niko i Einhar wrócili i przynieśli ze sobą swoje cechy ich lig. Wraz z Zaną i Jun Ortoi z Ligi Betrayal tworzą nowy skład mistrzów. Zawartość Bestia Einhara została zreorganizowana - teraz towarzyszy Ci w polowaniu i zarządza sieciami dla ciebie.

- Przebudowano system Hideout: Hideouts, favor i decorations są teraz udostępniane na całym koncie. Natrafisz teraz na Hideouts w całej grze po uratowaniu Heleny w Akcie 2. Kryjówki muszą zostać oczyszczone z wrogów, zanim będą mogli zostać odebrani. Możesz teraz odzyskać wszystkie dekoracje kryjówek (z wyjątkiem skrytek, waypointa i ławki craftingu) jednym kliknięciem, a nawet wyeksportować swój layout Hideout, jeśli jesteś szczególnie dumny ze swojego dzieła! Specjalne kryjówki z mapami czekają w końcowej fazie gry, ale rzadko się na nie można natknąć.

- Przebudowa Mastercraftingu: Masz teraz jeden Crafting Bench w swojej Kryjówce, który obejmuje wszystkie typy przedmiotów i modów crafting. Teraz zyskujesz nowe modyfikacje z różnych źródeł, w tym poprzez eksplorację i pomoc nowym mistrzom. Możesz także zlikwidować wcześniej wykonane mody poprzez Orb of Scouring.

- Dodano nowy skill Gem Siła / Zręczność - Shattering Steel: Wykonuj ruchy toporem lub mieczem, uwalniając pociski w sekwencji. Pociski pękają, gdy zderzają się z wrogiem lub po przebyciu niewielkiej odległości, a rozbite kawałki zadają obrażenia przed miejscem uderzenia.

- Dodano nowy skill Gem Siła / Zręczność - Lancing Steel: Rzuć siekierę lub miecz do przodu, uwalniając główny pocisk, który przebija przeciwników, których trafi. Dodatkowe pociski pojawiają się w pobliżu jako mniejsze metalowe odłamki, które latają naprzód po krótkim opóźnieniu.

- Dodano nowy skill Gem Inteligencja - Winter Orb: Channel'uj skil, a nad tobą pojawi się kula, która obrzuca pobliskich wrogów pociskami, które eksplodują, gdy uderzą o ziemię. Channel'ująć dłużej skill budujesz etapy umiejętności. Kula traci etapy po zakończeniu channelingu.

- Dodano nowy skill Gem Inteligencja - Storm Brand: Stwórz magiczne piętno, które może dołączyć do pobliskiego wroga, dopóki nie umrze lub nie wygaśnie. Okresowo aktywuje się podczas dołączania, strzelając wiązkami, które uszkadzają pobliskich wrogów i wrogów wokół nich.

- Dodano nowy skill Gem Siła / Inteligencja - Armageddon Brand: stwórz magiczne piętno, która może dołączyć do pobliskiego wroga, dopóki nie umrze lub nie wygaśnie. Okresowo aktywuje spadnięcie meteorytu z nieba.

- Dodano nowy skill Gem Inteligencja - Brand Recall: Odłącz swoje piętna od wrogów i przywołaj je, aktywując ich efekt. Twoje piętna będą miały zwiększony zasięg, aż do następnego wroga.

- Dodano nowy skill Gem Siła - Dread Banner: Rzuć, aby zarezerwować manę i nosić baner, który pozwala pobliskim sojusznikom zadawać Impale atakami i zmniejsza dokładność pobliskich wrogów. Zbieraj etapy, impalsując wrogów podczas noszenia sztandaru. Ponowne rzucenie umiejętności umieszcza baner, kończąc rezerwację many. Raz umieszczony, staje się potężniejszy dla każdego etapu zdobytego podczas noszenia.

- Dodano nowy skill Gem Siła - War Banner: Rzuć, aby zarezerwować manę i nosić baner, który zwiększa celność pobliskich sojuszników i fizyczne obrażenia zadawane dla pobliskich wrogów. Zdobądź etapy zabijając wrogów podczas noszenia sztandaru. Ponowne rzucenie umiejętności umieszcza baner, kończąc rezerwację many. Raz umieszczony, staje się potężniejszy dla każdego etapu zdobytego podczas noszenia.

- Dodano nowy support Gem Siła / Inteligencja - Multiple Totems Support: Obsługiwane umiejętności mają +2 do maksymalnej liczby przywołanych totemów. Kiedy używasz obsługiwanej umiejętności totemu, przywołujesz dwa totemy zamiast jednego. Obsługiwane umiejętności zadają mniej obrażeń. Coś dla mnie pan zielony - przyp. red.

- Dodano nowy support Gem Zręczność / Inteligencja Bonechill Support: Obsługiwane umiejętności mają zwiększony efekt Chill na Wrogach. Wrogowie w strefach chillowania ze wspomaganych umiejętności otrzymują zwiększone obrażenia od zimna, a ich obrażenia zwiększają efekt efektu Chill. Wrogowie schłodzeni obsługiwanymi umiejętnościami otrzymują zwiększone obrażenia od zimna, a otrzymywane obrażenia zwiększają efekt Chill.

- Dodano nową umiejętność - Focus: Sama Focus nie robi nic, ale nowe modyfikatory z Itemami Veiled (dostępne w Betrayal League) mają potężne i budujące interakcje z nią. Umiejętność ogniskowania jest włączona, gdy wyposażasz dowolny przedmiot w mod, który współdziała z fokusowaniem, ale nie jest obsługiwany.

- Dodano Atlas Objectives, które są gwarantowanymi Misjami Mistrzów wskazanych w Atlasie Światów. Kiedy ukończysz mapę, jest szansa na pojawienie się nowego celu. Cele mogą pojawiać się na każdej nieunikalnej mapie, ale będą faworyzować ukończone mapy lub mapy sąsiadujące z ukończonymi mapami. Odświeżają się także każdego dnia, tak jak zwykłe codzienne misje.

- Dodano 13 nowych unikalnych przedmiotów.
- Dodano nową unikalną przepowiednię (Prophecy) Fated.
- Dodano 5 nowych kart Divination, zaprojektowanych przez naszych współpracowników.
- Dodano 13 nowych kryjówek.
- Dodano grafikę 3D do unikalnej zbroi Iron Heart.
- Dodano 5 nowych map, które zastępują istniejące typy bazowe.
- Dodano Enchantments w Labiryncie dla nowych i przerobionych umiejętności.


Główne zmiany
-------------------


Haku, Elreon, Tora, Catarina, Vagan, Leo i Vorici nie są już Opuszczonymi Mistrzami. W rzeczywistości zniknęli całkowicie.

Einhar Frey jest teraz mistrzem. Możesz go spotkać w Akcie 2. Pomoże ci on schwytać bestie, które można wykorzystać do tworzenia przedmiotów na ołtarzu krwi w jego menażerii.

Niko Mad jest teraz mistrzem. Możesz go spotkać w Akcie 4. Pomoże ci wydobyć Voltaxic Sulphite, który znajdziesz w swoich podróżach, aby wykorzystać go w swojej Azurytowej Kopalni.

Alva Valai jest teraz mistrzem. Możesz ją spotkać w Akcie 7. Wyśle ​,​,cię do wejścia Świątyni Atzoatl, aby pomóc jej znaleźć jej lokalizację.

Mistrzowie, w tym Zana, nie mają już poziomu reputacji. Funkcje, takie jak opcje Crafting Bench, nie są już odblokowywane przez grindowanie misji głównych, a zamiast tego są odblokowywane przez napotkanie określonych lokalizacji, sytuacji lub wypełnienie określonych celów.

Kryjówki nie są już odblokowywane ani ulepszane przez grindowanie. Zamiast tego Helena pomoże ci odblokować nowe kryjówki znalezione podczas kampanii i (bardzo rzadko) w Atlasie. Nowo uzyskane kryjówki są automatycznie w maksymalnym rozmiarze i posiadają wszystkie wzorce bez aktualizacji.

Opcje Map Device Zana i przedmioty, które sprzedaje, są teraz odblokowywane na podstawie twoich postępów w zadaniu Shaper / Elder. Teraz może od czasu do czasu sprzedawać mapy wyższego rzędu oraz Sekstantsy.

Ukończenie misji mistrzowskich nadal przynosi ci Favour (przysługa), a mistrzowie mają teraz poziomy Favour, które kończą się na poziomie 7. Te poziomy tylko odblokowują dekoracje kryjówek i mają zasięg całego konta(ponieważ przychylność, dekoracje i kryjówki są czysto kosmetyczne).


Zmiany map
----------------------


Atlas Świata został przemieszany. Większość map zmieniła poziom i położenie w Atlasie.
Wielu bossów map również się zmieniło. Niektóre zostały wycofane i zastąpione!
W ramach tego przetasowania w Atlasie, wiele map zostało poddanych przeglądowi w celu dostosowania swoich układów lub gęstości potworów do wymiarów z innymi mapami.
Ikony map zostały zaktualizowane, aby wskazać, że są częścią nowej serii. Istniejące mapy z poprzedniej serii zostały zaktualizowane do tych nowych wersji.
Uzupełnianie mapy w ramach misji Zana liczy się teraz do ukończenia mapy atlasu i związanych z nią wyzwań lub osiągnięć.


Pełna wersja w j. angielskim:

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

  
Jarod
05.12.2018 22:48:54
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #2615080
Od: 2018-12-3
Super Redgar, bardzo dziękuję wesoły
  
RadziuLL
05.12.2018 23:39:08
Grupa: Użytkownik

Posty: 7 #2615109
Od: 2018-12-4


Ilość edycji wpisu: 1
    Redgar pisze:

    - Dodano nowy support Gem Siła / Inteligencja - Multiple Totems Support: Obsługiwane umiejętności mają +2 do maksymalnej liczby przywołanych totemów. Kiedy używasz obsługiwanej umiejętności totemu, przywołujesz dwa totemy zamiast jednego. Obsługiwane umiejętności zadają mniej obrażeń. Coś dla mnie pan zielony - przyp. red.


i dla mnie ,)

Dzięki Redgar
  
razz
06.12.2018 00:27:05
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja:: Warszawa

Posty: 59 #2615115
Od: 2018-12-1
    Redgar pisze:

    - Dodano nowy support Gem Zręczność / Inteligencja Bonechill Support: Obsługiwane umiejętności mają zwiększony efekt Chill na Wrogach. Wrogowie w strefach chillowania ze wspomaganych umiejętności otrzymują zwiększone obrażenia od zimna, a ich obrażenia zwiększają efekt efektu Chill. Wrogowie schłodzeni obsługiwanymi umiejętnościami otrzymują zwiększone obrażenia od zimna, a otrzymywane obrażenia zwiększają efekt Chill.


o to, to tak wesoły dzięki Redgar!
  
OldBoy
07.12.2018 09:59:55
Grupa: Użytkownik

Posty: 19 #2615631
Od: 2018-12-7
Dzięki Redgar. Pozdro
  
Jarod
07.12.2018 18:47:07
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #2615771
Od: 2018-12-3
Ja bym jeszcze bardzo poprosił o wytłumaczenie mechaniki nadchodzącej ligi (kogo mordować, kogo przesłuchiwać, kogo wypuszczać i dlaczego). W lidze Incursion miałem problemy ze zrozumieniem tamtej mechaniki i szybko się zniechęciłem, a tu znowu Incursion ma być zaimplementowane. Tylko nie po angielsku proszę wesoły
  
RealBadAngel
08.12.2018 19:57:22
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 29 #2616086
Od: 2018-12-1
W akcie 5 nie mogę robić socketów ani linkowac .Słabo

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NEWSY » CONTENT UPDATE 3.5.0 - PATH OF EXILE: BETRAYAL PL

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny