Polskie forum o grze Path of Exile

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NEWSY » SYNTHESIS FLASHBACK EVENT OD PIĄTKU

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Synthesis Flashback Event od Piątku

  
Redgar
29.04.2019 11:29:25
poziom 4Grupa: Administrator 

Posty: 332 #2939522
Od: 2018-12-1
Z przyjemnością informujemy, że będziemy organizować konkurencyjne wydarzenie Flashback od 9:00 w sobotę 11 maja (NZT) do 10:00 we wtorek 4 czerwca (NZT). Będzie on przebiegał równolegle z Ligą Wyzwań Syntezy, która będzie również włączona podczas wydarzenia, abyś mógł kontynuować progresję wyzwania. Wydarzenie obejmie obracające się modyfikacje z 11 popularnych lig Path of Exile. Do zdobycia są mikrotransakcje, Mystery Boxes, Demigod's Immortalities

Szczegóły wydarzenia
Flashback Event będzie miał trzy losowe modyfikacje z popularnych poprzednich lig aktywowanych jednocześnie. Kolekcja modów utrzyma się w tym obszarze przez jedną godzinę, a kolekcja modów będzie się różnić w zależności od obszaru. Po upływie godziny modyfikacje będą losowane dla każdego obszaru ponownie. Każdy obszar zawsze będzie miał włączoną Ligę Syntezy, co oznacza, że ​,​,możesz kontynuować swoje wyzwania podczas rywalizacji w Flashback Event.

Możliwe modyfikacje ligowe, które można zobaczyć w instancji obok Synthesis, to Anarchy, Invasion, Breach, Ambush, Torment, Perandus, Beyond, Nemesis, Bloodlines, Abyss and Harbinger. Delve, Incursion and Betrayal będą nadal obecne w normalnych ilościach.

Przykładowo, The Dried Lake może mieć aktywną Syntezę, Breach, Beyond i Harbingera na jedną godzinę, a następnie losuje do innego asortymentu, jak Synthesis, Ambush, Perandus, Invasion, a następnie ponownie do Synthesis, Ambush, Beyond, Torment itd.

Będziesz mógł uzyskać następujące ilości tych modów w dowolnym miejscu, w którym są obecne.

2 x dodatkowych Rogue Exiles
2 x dodatkowych Invassion Boss
1 x dodatkowe Breach
2 x dodatkowe Sytrongbox
3 x Tormented Spirits
2 x dodatkowe skrzynie Perandusa i 33% szans na odrodzenie Cadiro
Poza
3 dodatkowe pakiety rzadkich potworów z modyfikacjami Nemezis
3 dodatkowe pakiety magicznych potworów z Bloodline
1 dodatkowa Abyss
2 x dodatkowe Harbringers


Pamiętaj, że Perandus i Abyss nie będą w stanie odradzać się w obszarach Memory Void. Kopalnia Azurite nie będzie również generować żadnych modyfikatorów Flashback.

To wydarzenie nie jest unieważnione, co oznacza, że ​,​,twoje przedmioty i postacie zostaną przeniesione do swoich lig macierzystych na koniec wydarzenia.

Odmiany wydarzeń
Będziemy używać wersji Standard, Hardcore, Standard SSF i Hardcore SSF Flashback na PC, Xbox One i PlayStation 4! Każda wersja wydarzenia będzie miała własne nagrody za nieśmiertelność półboga za wysoką pozycję na drabinie. Poza półbogami pula nagród zostanie udostępniona wszystkim wersjom wydarzenia na wszystkich platformach.

Nagrody
Jeśli osiągniesz 35 poziom w Flashback Event, natychmiast otrzymasz nagrodę Glimmerwood Mystery Box . Jest to możliwe tylko raz na konto. Wyrównanie wielu postaci do poziomu 35 nie zapewni dodatkowych tajemniczych skrzynek .

Te tajemnicze pola pojawią się na Twoim koncie automatycznie po osiągnięciu poziomu 35 w wydarzeniu. Aby je znaleźć, naciśnij M, aby wyświetlić zapas mikrotransakcji i przejdź do sekcji „Materiały eksploatacyjne”. Powinien tam być, dopóki go nie rozpakujesz.


W przypadku wersji na PC przyznamy Alternate Art Demigod's Immortality Sztuk 3 najlepszym graczom z każdej Klasy Ascendancy. Ranga 4-10 otrzyma regularną Demigod's Immortality. Każda wersja wydarzenia (Standard, Hardcore, Standard SSF, Hardcore SSF) będzie miała własną pulę nagród nieśmiertelności na podstawie ich drabin.

Użytkownicy Xbox One i PlayStation 4 otrzymają również własne Nieśmiertelności dla każdej wersji wydarzenia. Jedyną różnicą jest to, że mamy mniejsze społeczności na konsoli i rozdawanie 10 Demigod's Immortalities na każdą wersję zdarzenia będzie prawdopodobnie zbyt wiele. Najlepsi 2 gracze z każdej klasy ascendencji otrzymają Alternate Art Demigod's Immortality, a szeregi 3-5 otrzymają zwykłą Demigod's Immortality.

Wyrównywanie postaci do określonych progów może również postawić ich w losowaniu, aby wygrać mikrotransakcje! Nagrody i ranga poziomu wymagane do zakwalifikowania się do losowania są wymienione poniżej. Na przykład, jeśli osiągniesz poziom 85 z jedną postacią, będziesz w losowaniu, aby wygrać dowolną nagrodę z poziomu 45-85. Jeśli wyrównasz dwie postacie do poziomu 85, zwiększysz swoje szanse na wygranie nagrody z tego zakresu. Możesz wygrać więcej niż jedną nagrodę na konto.
  
Ddx90
06.05.2019 14:06:47
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #3078487
Od: 2018-12-19
Czyli jak dobrze rozumiem osiągniecie 85 lvl nie jest gwarantem otrzymania nagrody tylko zdaniem sie na łaski Rng?

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NEWSY » SYNTHESIS FLASHBACK EVENT OD PIĄTKU

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny